Tvůrci | Kulturní magazín Zoom

Kulturní magazín Zoom

Tvůrci

ONDŘEJ RÁZL
Ondřej je jedním ze zakládajících členů a v současné době hlavně střihačem a koordinátorem celého týmu. Má zkušenosti v podstatě se všemi druhy médií - je nebo byl externím spolupracovníkem několika tištěných periodik, spolupracuje s Hitrádiem Vysočina a momentálně pracuje v televizi jako reportér. Věnuje se i marketingu, zejména sociálním sítím.
"Zoom je v podstatě takové moje dítě:) S tím souvisí i to, že jsem si díky němu vybudoval pozitivní vztah k práci. Kromě toho mám rád pivo, společnost super lidí (hlavně holek:-)), moře, lyže a cestování vůbec a taky SPÁNEK!"

JAROSLAV LOSKOT
Jaroslav patří mezi novější členy, ale od svého připojení k týmu si se svým fotoaparátem nenechá ujít jedinou akci. Pracuje na pozici fotograf a koordinátor týmu v akci. Jeho fotogarfie můžete kromě našeho magazínu vidět i v mnoha tištěných periodikách, webech sportovních klubů, či hudebních kapel.
"Pracovat v ZOOMu je pro mě radost a přináší plno zkušeností a hezkých zážitků. Při práci se většinou zahloubám do svéhoho focení a nevnímám okolí, takže si to ve finále užívám znovu ještě druhý den, když vybírám ty nejlepší fotky a sleduji videa od kolegů. Takže až mě někde potkáte... sýýýýýr.. a uvidíte se v našem fotoreportu!" 

JIŘÍ KLETEČKA
student Gymnázia Havlíčkův Brod, absolvent LŽŠ 2010
Jirka je nejmladší, o to více však podstatnou, posilou týmu. Je velmi technicky zdatný, nicméně kromě kamery a střihu zvládá i redaktorskou práci. Od začátku roku 2011 se aktivně zapojil do střihu reportáží.

LUKÁŠ BLAŽEK

LUBOŠ VÁCHA
Operátor automobilové výroby.
Luboš, nejčastěji však oslovován Váchys, spolupracuje s magazínem již druhým rokem. Jeho práce je především fotografování, ale občas přidá i nějakou tu reportáž. Specializuje se nejvíce na punkové a metalové koncerty pořádané v jeho oblíbeném klubu Oko. „Škoda, že už ta scéna tvrdších žánrů není v Brodě taková, jako bývala před lety, kdy byly ještě kluby Čechovka a Effect. Když už se nějaký koncert přeci jenom najde, nejen že něco nafotím, ale taky pořádně zapařím až do ranních hodin, zkrátka se daří zabít dvě mouchy jednou ranou.“ 

LENKA MICHÁLKOVÁ  
studentka Sociální patologie a prevence na UHK, absolventka LŽŠ 2009
Lenka se do týmu kulturního magazínu připojila po několika měsících a od té doby je silnou posilou. Její doménou je především moderování pořadu a natáčení rozhovorů s hosty. Za svou kariéru se setkala například s Bárou Hrzánovou nebo Karlem Rodenem. Momentálně je Lenka na ročním pracovním pobytu v USA, odkud občas posílá své příspěvky.

LUKÁŠ KUBÁT
absolvent Vyšší odborné školy herecké - obor činoherní herectví, moderování; student Žurnalistiky na UPOL; herec na volné noze, absolvent šesti ročníků LŽŠ, absolvent LŽŠ ve Spišské Nové Vsi 
Lukáš byl rovněž jedním ze zakládajících členů a za sebou má spoustu rozhovorů se známými osobnostmi. Je rovněž jedním z mozků pořadu, v jeho hlavě se často rodí inovativní a zajímavé nápady. Na podzim roku 2010 tým na několik měsíců opustil, neboť absolvoval zahraniční hereckou stáž. Po návratu se však znovu plně zapojil do tvorby pořadu.

Bývalí spolupracovníci:

ANNA CHUDOBOVÁ 
studentka žurnalistiky a sociologie FSV UK, absolventka šesti ročníků LŽŠ
Anna je jedním ze zakládajících členů a v pořadu vystupuje jako moderátorka. Má vlastní rubriku Bar Zoom, do kterého zve zajímavé hosty z Havlíčkova Brodu a okolí, kterým pokládá neobvyklé otázky a které představuje především z lidského hlediska.

MÍŠA POLÁKOVÁ 
studentka UHK, absolventka tří ročníků LŽŠ
Do teamu ZOOMu se dostala hlavně díky spolupráci s festivaly Šatlava fest a Svět(láá...) fest. Co se týče zálib, tak převažuje volejbal a sport celkově, filmy a válení se na gauči :-) 

ANETA ŠTEFÁNKOVÁ
studentka Žurnalistiky na UK v Praze, absolventka čtyř ročníků LŽŠ Aneta je dalším ze zakládajících členů a zaměřuje se na reportáže z kulturních akcí, zejména koncertů současných českých kapel. V Zoomu vedla rozhovory mimo jiné i s Janem Krausem, Jiřím Macháčkem nebo Miroslavem Donutilem.

KATEŘINA KADLECOVÁ 
studentka Gymnázia Havlíčkův Brod, absolventka LŽŠ 2009 

Katka je jednou z nejmladších moderátorek magazínu, vystupuje však stejně zkušeně, jako její starší kolegyně. Do týmu se přidala po několika měsících a vystupuje jako moderátorka.

MONIKA FIEDLEROVÁ
studentka Marketingových komunikací UTB ve Zlíně, absolventka šesti ročníků LŽŠ
Monika je také jednou z těch, kteří stáli u zrodu magazínu. Od počátku však stála trochu v pozadí a místo aktivní účasti v projektu spíše působila jako odborný poradce. I v současné době je externí spolupracovnicí, která především pomáhá s odborným marketingovým poradenstvím.

JANA ZUŠČICOVÁ
absolventka UHK, studentka Mediálních studií na UK, absolventka dvou ročníků LŽŠ
Jana je bývalou členkou týmu, nyní je hlasatelkou zpráv na Hitrádiu Vysočina. Říkáme jí naše duchovní matka, neboť ona byla jednou ze zakládajících členek a možná, že v její hlavě se zrodil nápad celého konceptu kulturního magazínu. Jana spolupracovala se Zoomem při studiu na VŠ, po jeho dokončení si však našla práci a tým opustila. Nicméně stále pořad sleduje a dává tvůrcům zpětnou vazbu a cenné rady.

David Honzárek, Míra Kaplan, Václav Dipold,Tomáš Adamec