Kulturní magazín Zoom

Tomáš Štefka proráží na youtube s novým videoklipem

Je mu teprve 19 let, ale mezi hudebníky je už známou postavou. Obzvláště mladší publikum zná Tomáše z několika kapel, které za svoji kariéru prostřídal, než zkusil přejít na sólovou dráhu. Poprvé si na kytaru sáhl už v osmi letech a od té chvíle dával do hraní více jak 100%. Postupem času se k hraní přidával i zpěv, který dnes vlastně převládá. 

Vše tedy vyústilo v projekt nesoucí Tomášovo jméno. Všichni fanoušci ho tak na youtube můžou najít pod pojmem Tomáš Štefka. Na youtube také běží jeho nejnovější videoklip k písni Promítám. Tento klip by měl být také pomyslnou startovní čárou, která by měla Tomáše posunout přes koncerty až třeba do rádia. Od zveřejnění klipu neuběhl ani týden a už má na svém kontě více jak dva a půl tisíce zhlédnutí a skoro dvě stě padesát kladných hodnocení. Je tedy více než jasné, že pokud Tomáš nepřestane tvořit, své fanoušky si najde. Tedy spíše jeho fanoušci si najdou jeho. Nyní můžete pomoct mladé začínající hvězdě splnit si svůj sen. Stačí jen pokud o něm řeknete svým kamarádům a třeba jeho videoklip nasdílíte na svém Facebookovém profilu. 

A o čem vlastně nová písnička je? Jak říká sám interpret " Píseň Promítám je odrazem mých pocitů z věcí, které se dějí když opravdu chcete dělat to co vás baví. Píše se v ní o zklamání, o motivaci ,o stání si za svým slovem, o nekonečném promýšlení věcí co jsou klíčové pro takovou cestu, a o štěstí které neodmyslitelně patří ke snům. Když se řekne sen tak se ve mě probudí pocit štěstí - to je pro mě Promítám." Pusťte si tedy tuhle skvělou písničku a nechejte se třeba inspirovat a motivovat při cestě za svým snem. 

Tomáš Štefka proráží na youtube s novým videoklipem
Tomáš Štefka proráží na youtube s novým videoklipem
Tomáš Štefka proráží na youtube s novým videoklipem